Himalaya-The Podcast Player

4.8K Ratings
Open In App
title

Ankara Rüzgarı

Ahval

2
Followers
0
Plays
Ankara Rüzgarı

Ankara Rüzgarı

Ahval

2
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Yazarımız Zülfikar Doğan “Ankara Rüzgarı” adlı programıyla bundan böyle AhvalPod’da sizlerle olacak. Başkentin nabzı Ankara Rüzgarı'nda atacak.

Latest Episodes

Zülfikar Doğan: Baro başkanları polis ablukasında, Ayasofya’da namaz yakında!

Baroların bölünmesini de içeren Avukatlık Yasası değişiklikleriyle ilgili AKP-MHP teklifinin Meclis Genel Kurulu'ndaki görüşmelerinin oldukça sert tartışmalara sahne olduğunu belirten Zülfikar Doğan oturumu yöneten MHP’li Meclis Başkanvekili Celal Adan’ın bu yüzden sık sık oturuma ara vermek zorunda kaldığını söyledi.

24 MIN1 d ago
Comments
Zülfikar Doğan: Baro başkanları polis ablukasında, Ayasofya’da namaz yakında!

Zülfikar Doğan: İktidarın ‘Çoklu Baro’ için çok acelesi var

Ankara Rüzgârı’nda gelişmeleri değerlendiren Zülfikar Doğan dört günden bu yana TBMM kapısında barikatlarla bekletilen baro başkanlarının “Savunma Nöbetini” sürdürdüğünü ancak iktidarın Pazar gecesi de meclisi çalıştırarak yasa değişikliğini komisyondan geçirip Perşembe günü genel kurula indirmeyi amaçladığını söyledi.

24 MIN5 d ago
Comments
Zülfikar Doğan: İktidarın ‘Çoklu Baro’ için çok acelesi var

Zülfikar Doğan: İktidar Türkiye’nin soluğunu keserken,soluk almak için Katar’da

Ankara'nın gündemini değerlendiren Zülfikar Doğan, "İktidar Türkiye’nin soluğunu keserken,soluk almak için Katar’da" diyor.

24 MIN1 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: İktidar Türkiye’nin soluğunu keserken,soluk almak için Katar’da

Zülfikar Doğan: CHP’de 'aç-kapa' kurultay sancısı!

Ankara Rüzgârı’nda Türkiye gündemini yorumlayan Zülfikar Doğan, iktidar koalisyonunda kabine değişikliği, seçim ve siyasi partiler yasası değişiklikleri, barolar yasasının değiştirilmesi öne çıkarken Ana Muhalefet Partisi CHP’de ise 37. Olağan Kurultay tartışmalarının ağırlık kazanmaya başladığını söyledi.

16 MIN1 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: CHP’de 'aç-kapa' kurultay sancısı!

Zülfikar Doğan: İktidar, CHP üzerinde vekillik düşürme ve dokunulmazlık baskısını artırıyor!

Geçen hafta CHP’li 96 milletvekili hakkında savcılıklar tarafından düzenlenen 217 yeni dokunulmazlık fezlekesi daha TBMM’ye gönderildi. Bu fezlekelerin 141’inin Cumhurbaşkanına hakaret iddiasıyla düzenlendiğini belirten Zülfikar Doğan böylece meclisin anayasa ve adalet komisyonundaki dokunulmazlık fezlekelerinin sayısının 1500’e yaklaştığını söyledi.Ankara Rüzgarı’nda Türkiye gündemini değerlendiren Doğan’a göre HDP’lilerle ilgili fezlekelerden sonra iktidar tarafından ana muhalefet partisine yönelik atılan bu adımla CHP üzerindeki baskılarını artırılması, CHP’nin TBMM’deki vekil sayısının azaltılması, muhalefet blokunun daha da zayıflatılması hedefleniyor.Bir haftada 217 fezlekenin birden düzenlenmesinin geçen hafta bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında bu konuda da mutabakata varıldığının işareti olarak görülebileceğini söyleyen Doğan, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in gösterdiği tepkiye karşılık iktidar ortaklarının bu süreci yürütmekte kararlı gözüktüğünü vurguluyor.HDP’nin Darbeye Karşı Demokrasi Yürüyüşü’nün açıklanan deklarasyonla sonuçlanması ardından baroların yeni avukatlık yasasına karşı Ankara’ya yürüyüşleri ise devam ediyor. 50’den fazla baro başkanı çeşitli illerden başlattıkları “Savunma Yürüyüşü” ile hazırlanan yasa değişikliklerinin yargı üzerindeki etkilerine ve savunma hakkının kısıtlanması girişimlerine dikkat çekme çabasında.Mısır Devlet Başkanı Sisi’nin Libya’ya müdahale açıklaması ve Türkiye’nin tepkisini de değerlendiren Zülfikar Doğan Türkiye’deki iç ve dış politika, ekonomi alanındaki diğer başlıkları da yorumladı.

16 MIN2 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: İktidar, CHP üzerinde vekillik düşürme ve dokunulmazlık baskısını artırıyor!

Zülfikar Doğan: Özelleşme tersine döndü, Türk Telekom’dan sonra Turkcell de devletleşti

Ankara gündemini yorumlayan Zülfikar Doğan, dün 6 ay sonra sürpriz şekilde yüz yüze görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli’nin meclisin gündemine getirilecek yeni yasalar geçtikten sonra tatile girmesi konusunda anlaştıklarını belirtti.Erdoğan ve Bahçeli İstihdam Kalkanı, Barolar yasası ve küçük yaşta evliliklere ilişkin af düzenlemesi üzerinde durdukları siyasi partiler, seçim yasası meclis iç tüzüğü ve dokunulmazlıklar konusunun 1 Ekim’de meclisin yeni yasama dönemine kadar hazırlanması konusunda mutabakata vardılar.Diğer yandan dün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve MİT Başkanı Hakan Fidan’ın da yer aldığı kalabalık bir heyetin Libya’ya gerçekleştirdiği günü birlik ziyaret Libya’da yeni gelişmelerin ve Trablus yönetimi ile ticari, enerji, güvenlik alanlarında yeni anlaşmaların habercisi olarak görülüyor.Türkiye’nin ilk özel GSM operatörü Turkcell’in hisselerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başında olduğu Türkiye Varlık Fonu (TVF) tarafından alınması ve bir anlamda Turkcell’in devletleştirilmesi bir diğer kritik ekonomik gelişme. Daha önce Lübnanlı Hariri ailesinin Oger Telekom şirketine satılarak özelleştirilen Türk Telekom bankalardan aldığı milyarlarca dolarlık kredi borcunu ödeyemeyince alacaklı bankaların yönetimine geçti. Hazine ve Ulaştırma bakanlığının da imtiyazlı hisseye sahip olduğu Türk Telekom bir anlamda kamu özel ortaklığına dönüştü. Yürk Telekom’un da hazine hisseleri varlık fonunda. Şimdi de Türkcell’in İsveçli Telia Sonera’ya ait hisseleri ve Çukurova Grubunun imtiyazlı hisseleri TVF’ye geçince TVF Türkiye’nin en büyük dünyanın da sayılı telekomünikasyon şirketlerinin sahibi konumuna geldi.Döviz hesaplarının 203 milyar doları aşarak yeni bir rekor kırması, yabancı yatırımcı kaçışının artarak devamı ve MB rezervlerindeki erime ekonomideki diğer sıcak gelişmeler. Kıdem tazminatını ortadan kaldırmak için oluşturulması planlanan yeni fon ve İşsizlik Fonuna işveren katkısının artırılması hazırlıkları da çalışma dünyasını karıştıran düzenlemeler. İşverenler bir araya geldikleri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fut Oktay’a “Bizi yakmayın” diye seslendiler.

11 MIN3 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: Özelleşme tersine döndü, Türk Telekom’dan sonra Turkcell de devletleşti

Zülfikar Doğan: HDP demokrasi için yola çıkamadan yollar kapandı

Türkiye gündemini Ankara Rüzgârı’nda değerlendiren Zülfikar Doğan HDP tarafından 15 Haziran’da Hakkari ve Edirne’den ve farklı illerden Ankara’ya başlatılacak Darbeye karşı Demokrasi ve Adalet Yürüyüşü öncesinde il valiliklerinin art arda kente giriş-çıkış yasakları getirerek yürüyüşü engelleme yoluna gittiklerini anlattı.Valiliklerin giriş-çıkış yasaklarını korona salgını gerekçesine dayandırdıkların dile getirerek şu ana kadar Edirne, Tekirdağ, Mersin, Adana’nın da aralarında olduğu 9 şehirde yasak geldiğine dikkat çekiyor. Cezaevindeki HDP eski Eş Başkanı Selahattin Demirtaş herkese siyasi ayrım gözetmeksizin yürüyüşe destek vermeleri çağrısında bulunurken bunun sadece bir demokrasi talebi olduğunu ifade etti. Diğer yandan Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’a twitter üzerinden cinsel içerikli saldırıda bulunulmasına ise tüm siyasi partilerden tepki geldi. Adalet Bakanı paylaşımı yapan kişinin gözaltına alındığını açıklarken Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu da Başak Demirtaş’a telefon açarak dayanışma mesajı verdi.Siyasette iktidarın Ayasofya’nın ibadete açılması gündemini canlı tutmaya çalıştığını kaydeden Doğan, MHP Lideri Bahçeli’nin yaptığı açıklamada yine CHP’yi hedef alarak Yunanistan ile paralel politika izlemekle suçladığını Ayasofyayı “kılıç artığı” olarak nitelendirdiğini belirtiyor.

12 MIN3 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: HDP demokrasi için yola çıkamadan yollar kapandı

Zülfikar Doğan: CHP’nin'infaz hamlesi'AYM’deiptal yolunu açar mı?

Ana Muhalefet partisi CHP, İnfaz Yasası değişikliğine ilişkin Nisan ayındakişekil yönünden iptal davasının ardından bugün de düzenlemelerin özünün Anayasa’nın temel hükümlerine ve eşitlik ilkesine aykırılığı gerekçesiyle “Esastan iptali” talebiyle Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) dava açtı.

13 MINJUN 12
Comments
Zülfikar Doğan: CHP’nin'infaz hamlesi'AYM’deiptal yolunu açar mı?

Zülfikar Doğan: Çan-ezan üzerinden Ayasofya siyaseti!

Ne oldu da iktidar ortakları birden bire Ayasofya’nın ibadete açılmasını gündemin ilk sırasına oturttu? Zülfikar Doğan Türkiye’nin ve başkent Ankara’nın gündemini değerlendirdi.Üç ay sonra yeniden toplanan CHP grup toplantısında vekilliği düşürülen CHP ve HDP’li milletvekilleri ile casusluk iddiasıyla tutuklanan gazeteciler genel başkan Kılıçdaroğlu’nun gündemindeydi.İktidar cephesinde ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra MHP lideri Devlet Bahçeli’nin de “Ayasofya’dan Çan sesleri değil Ezan sesleri yükselecek” çıkışı ve AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş’un “Şimdilik hayır diyoruz ama Temmuz’da Ayasofya ile ilgili düzenlemeleri getireceğiz” sözleri sıcak siyasetin başlıkları arasında.Ayrıca Ekonomik İstikrar Kalkanı’ndan sonra şimdi de İstihdam Kalkanı ilan eden iktidarın bu konudaki paketinin ayrıntılarını aktaran Zülfikar Doğan’ın değerlendirmelerini buradan dinleyebilirsiniz:

7 MINJUN 9
Comments
Zülfikar Doğan: Çan-ezan üzerinden Ayasofya siyaseti!

Zülfikar Doğan: İktidar, 'İstihdam Kalkanı' ile işsizliği örtme çabasında!

Ankara Rüzgârı’nda haftanın gelişmelerini değerlendiren Zülfikar Doğan, iktidar ittifakını oluşturan AKP ve MHP’nin muhalefet üzerinde yeni ayrılık alanları ve çatlaklar yaratmaya yöneldiğini söyledi.

15 MINJUN 8
Comments
Zülfikar Doğan: İktidar, 'İstihdam Kalkanı' ile işsizliği örtme çabasında!

Latest Episodes

Zülfikar Doğan: Baro başkanları polis ablukasında, Ayasofya’da namaz yakında!

Baroların bölünmesini de içeren Avukatlık Yasası değişiklikleriyle ilgili AKP-MHP teklifinin Meclis Genel Kurulu'ndaki görüşmelerinin oldukça sert tartışmalara sahne olduğunu belirten Zülfikar Doğan oturumu yöneten MHP’li Meclis Başkanvekili Celal Adan’ın bu yüzden sık sık oturuma ara vermek zorunda kaldığını söyledi.

24 MIN1 d ago
Comments
Zülfikar Doğan: Baro başkanları polis ablukasında, Ayasofya’da namaz yakında!

Zülfikar Doğan: İktidarın ‘Çoklu Baro’ için çok acelesi var

Ankara Rüzgârı’nda gelişmeleri değerlendiren Zülfikar Doğan dört günden bu yana TBMM kapısında barikatlarla bekletilen baro başkanlarının “Savunma Nöbetini” sürdürdüğünü ancak iktidarın Pazar gecesi de meclisi çalıştırarak yasa değişikliğini komisyondan geçirip Perşembe günü genel kurula indirmeyi amaçladığını söyledi.

24 MIN5 d ago
Comments
Zülfikar Doğan: İktidarın ‘Çoklu Baro’ için çok acelesi var

Zülfikar Doğan: İktidar Türkiye’nin soluğunu keserken,soluk almak için Katar’da

Ankara'nın gündemini değerlendiren Zülfikar Doğan, "İktidar Türkiye’nin soluğunu keserken,soluk almak için Katar’da" diyor.

24 MIN1 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: İktidar Türkiye’nin soluğunu keserken,soluk almak için Katar’da

Zülfikar Doğan: CHP’de 'aç-kapa' kurultay sancısı!

Ankara Rüzgârı’nda Türkiye gündemini yorumlayan Zülfikar Doğan, iktidar koalisyonunda kabine değişikliği, seçim ve siyasi partiler yasası değişiklikleri, barolar yasasının değiştirilmesi öne çıkarken Ana Muhalefet Partisi CHP’de ise 37. Olağan Kurultay tartışmalarının ağırlık kazanmaya başladığını söyledi.

16 MIN1 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: CHP’de 'aç-kapa' kurultay sancısı!

Zülfikar Doğan: İktidar, CHP üzerinde vekillik düşürme ve dokunulmazlık baskısını artırıyor!

Geçen hafta CHP’li 96 milletvekili hakkında savcılıklar tarafından düzenlenen 217 yeni dokunulmazlık fezlekesi daha TBMM’ye gönderildi. Bu fezlekelerin 141’inin Cumhurbaşkanına hakaret iddiasıyla düzenlendiğini belirten Zülfikar Doğan böylece meclisin anayasa ve adalet komisyonundaki dokunulmazlık fezlekelerinin sayısının 1500’e yaklaştığını söyledi.Ankara Rüzgarı’nda Türkiye gündemini değerlendiren Doğan’a göre HDP’lilerle ilgili fezlekelerden sonra iktidar tarafından ana muhalefet partisine yönelik atılan bu adımla CHP üzerindeki baskılarını artırılması, CHP’nin TBMM’deki vekil sayısının azaltılması, muhalefet blokunun daha da zayıflatılması hedefleniyor.Bir haftada 217 fezlekenin birden düzenlenmesinin geçen hafta bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında bu konuda da mutabakata varıldığının işareti olarak görülebileceğini söyleyen Doğan, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in gösterdiği tepkiye karşılık iktidar ortaklarının bu süreci yürütmekte kararlı gözüktüğünü vurguluyor.HDP’nin Darbeye Karşı Demokrasi Yürüyüşü’nün açıklanan deklarasyonla sonuçlanması ardından baroların yeni avukatlık yasasına karşı Ankara’ya yürüyüşleri ise devam ediyor. 50’den fazla baro başkanı çeşitli illerden başlattıkları “Savunma Yürüyüşü” ile hazırlanan yasa değişikliklerinin yargı üzerindeki etkilerine ve savunma hakkının kısıtlanması girişimlerine dikkat çekme çabasında.Mısır Devlet Başkanı Sisi’nin Libya’ya müdahale açıklaması ve Türkiye’nin tepkisini de değerlendiren Zülfikar Doğan Türkiye’deki iç ve dış politika, ekonomi alanındaki diğer başlıkları da yorumladı.

16 MIN2 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: İktidar, CHP üzerinde vekillik düşürme ve dokunulmazlık baskısını artırıyor!

Zülfikar Doğan: Özelleşme tersine döndü, Türk Telekom’dan sonra Turkcell de devletleşti

Ankara gündemini yorumlayan Zülfikar Doğan, dün 6 ay sonra sürpriz şekilde yüz yüze görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli’nin meclisin gündemine getirilecek yeni yasalar geçtikten sonra tatile girmesi konusunda anlaştıklarını belirtti.Erdoğan ve Bahçeli İstihdam Kalkanı, Barolar yasası ve küçük yaşta evliliklere ilişkin af düzenlemesi üzerinde durdukları siyasi partiler, seçim yasası meclis iç tüzüğü ve dokunulmazlıklar konusunun 1 Ekim’de meclisin yeni yasama dönemine kadar hazırlanması konusunda mutabakata vardılar.Diğer yandan dün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve MİT Başkanı Hakan Fidan’ın da yer aldığı kalabalık bir heyetin Libya’ya gerçekleştirdiği günü birlik ziyaret Libya’da yeni gelişmelerin ve Trablus yönetimi ile ticari, enerji, güvenlik alanlarında yeni anlaşmaların habercisi olarak görülüyor.Türkiye’nin ilk özel GSM operatörü Turkcell’in hisselerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başında olduğu Türkiye Varlık Fonu (TVF) tarafından alınması ve bir anlamda Turkcell’in devletleştirilmesi bir diğer kritik ekonomik gelişme. Daha önce Lübnanlı Hariri ailesinin Oger Telekom şirketine satılarak özelleştirilen Türk Telekom bankalardan aldığı milyarlarca dolarlık kredi borcunu ödeyemeyince alacaklı bankaların yönetimine geçti. Hazine ve Ulaştırma bakanlığının da imtiyazlı hisseye sahip olduğu Türk Telekom bir anlamda kamu özel ortaklığına dönüştü. Yürk Telekom’un da hazine hisseleri varlık fonunda. Şimdi de Türkcell’in İsveçli Telia Sonera’ya ait hisseleri ve Çukurova Grubunun imtiyazlı hisseleri TVF’ye geçince TVF Türkiye’nin en büyük dünyanın da sayılı telekomünikasyon şirketlerinin sahibi konumuna geldi.Döviz hesaplarının 203 milyar doları aşarak yeni bir rekor kırması, yabancı yatırımcı kaçışının artarak devamı ve MB rezervlerindeki erime ekonomideki diğer sıcak gelişmeler. Kıdem tazminatını ortadan kaldırmak için oluşturulması planlanan yeni fon ve İşsizlik Fonuna işveren katkısının artırılması hazırlıkları da çalışma dünyasını karıştıran düzenlemeler. İşverenler bir araya geldikleri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fut Oktay’a “Bizi yakmayın” diye seslendiler.

11 MIN3 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: Özelleşme tersine döndü, Türk Telekom’dan sonra Turkcell de devletleşti

Zülfikar Doğan: HDP demokrasi için yola çıkamadan yollar kapandı

Türkiye gündemini Ankara Rüzgârı’nda değerlendiren Zülfikar Doğan HDP tarafından 15 Haziran’da Hakkari ve Edirne’den ve farklı illerden Ankara’ya başlatılacak Darbeye karşı Demokrasi ve Adalet Yürüyüşü öncesinde il valiliklerinin art arda kente giriş-çıkış yasakları getirerek yürüyüşü engelleme yoluna gittiklerini anlattı.Valiliklerin giriş-çıkış yasaklarını korona salgını gerekçesine dayandırdıkların dile getirerek şu ana kadar Edirne, Tekirdağ, Mersin, Adana’nın da aralarında olduğu 9 şehirde yasak geldiğine dikkat çekiyor. Cezaevindeki HDP eski Eş Başkanı Selahattin Demirtaş herkese siyasi ayrım gözetmeksizin yürüyüşe destek vermeleri çağrısında bulunurken bunun sadece bir demokrasi talebi olduğunu ifade etti. Diğer yandan Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’a twitter üzerinden cinsel içerikli saldırıda bulunulmasına ise tüm siyasi partilerden tepki geldi. Adalet Bakanı paylaşımı yapan kişinin gözaltına alındığını açıklarken Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu da Başak Demirtaş’a telefon açarak dayanışma mesajı verdi.Siyasette iktidarın Ayasofya’nın ibadete açılması gündemini canlı tutmaya çalıştığını kaydeden Doğan, MHP Lideri Bahçeli’nin yaptığı açıklamada yine CHP’yi hedef alarak Yunanistan ile paralel politika izlemekle suçladığını Ayasofyayı “kılıç artığı” olarak nitelendirdiğini belirtiyor.

12 MIN3 w ago
Comments
Zülfikar Doğan: HDP demokrasi için yola çıkamadan yollar kapandı

Zülfikar Doğan: CHP’nin'infaz hamlesi'AYM’deiptal yolunu açar mı?

Ana Muhalefet partisi CHP, İnfaz Yasası değişikliğine ilişkin Nisan ayındakişekil yönünden iptal davasının ardından bugün de düzenlemelerin özünün Anayasa’nın temel hükümlerine ve eşitlik ilkesine aykırılığı gerekçesiyle “Esastan iptali” talebiyle Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) dava açtı.

13 MINJUN 12
Comments
Zülfikar Doğan: CHP’nin'infaz hamlesi'AYM’deiptal yolunu açar mı?

Zülfikar Doğan: Çan-ezan üzerinden Ayasofya siyaseti!

Ne oldu da iktidar ortakları birden bire Ayasofya’nın ibadete açılmasını gündemin ilk sırasına oturttu? Zülfikar Doğan Türkiye’nin ve başkent Ankara’nın gündemini değerlendirdi.Üç ay sonra yeniden toplanan CHP grup toplantısında vekilliği düşürülen CHP ve HDP’li milletvekilleri ile casusluk iddiasıyla tutuklanan gazeteciler genel başkan Kılıçdaroğlu’nun gündemindeydi.İktidar cephesinde ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra MHP lideri Devlet Bahçeli’nin de “Ayasofya’dan Çan sesleri değil Ezan sesleri yükselecek” çıkışı ve AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş’un “Şimdilik hayır diyoruz ama Temmuz’da Ayasofya ile ilgili düzenlemeleri getireceğiz” sözleri sıcak siyasetin başlıkları arasında.Ayrıca Ekonomik İstikrar Kalkanı’ndan sonra şimdi de İstihdam Kalkanı ilan eden iktidarın bu konudaki paketinin ayrıntılarını aktaran Zülfikar Doğan’ın değerlendirmelerini buradan dinleyebilirsiniz:

7 MINJUN 9
Comments
Zülfikar Doğan: Çan-ezan üzerinden Ayasofya siyaseti!

Zülfikar Doğan: İktidar, 'İstihdam Kalkanı' ile işsizliği örtme çabasında!

Ankara Rüzgârı’nda haftanın gelişmelerini değerlendiren Zülfikar Doğan, iktidar ittifakını oluşturan AKP ve MHP’nin muhalefet üzerinde yeni ayrılık alanları ve çatlaklar yaratmaya yöneldiğini söyledi.

15 MINJUN 8
Comments
Zülfikar Doğan: İktidar, 'İstihdam Kalkanı' ile işsizliği örtme çabasında!
hmly
Welcome to Himalaya LearningDozens of podcourses featuring over 100 experts are waiting for you.